Результати навчання за освітнім компонентом |
- Знання та вміння пояснювати, де шукати пошкодження та дефекти, що найчастіше спричиняються операціями з завантаження та розвантаження, корозією, суворими погодними умовами, зіткненнями суден, посадками на мілину.
- Знання впливу вантажу та вантажних операцій на посадку й остійність.
- Використання діаграм остійності та диференту й пристроїв для розрахунку напружень корпусу, зокрема автоматичне обладнання, яке використовує базу даних, а також знання правил завантаження та баластування, для того, щоб утримувати напруження корпусу в прийнятних межах.
- Робочі знання та застосування інформації про остійність, посадку та напруження; діаграм та пристроїв для розрахунку напружень корпусу.
- Знання обмежень з точки зору міцності найважливіших конструктивних елементів стандартного навалочного судна та вміння тлумачити отримані значення згинальних моментів та перерізуючих сил.
- Розуміння основних заходів, яких необхідно вживати у випадку часткової втрати плавучості у непошкодженому стані.
- Розуміння основних принципів забезпечення водонепроникності.
- Розуміння основних принципів устрою судна, теорії та чинників, які впливають на посадку й остійність, а також заходів, які необхідні для забезпечення посадки та остійності пошкодженого судна.
- Знання вимог SOLAS, що стосуються плавучості та остійності пошкодженого судна.
|